wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Formy płatności
Chmura tagów

Formy płatności

W zależności od wartości zamówienia, wybranej formy dostawy i własnych preferencji, możesz wybrać jeden z następujących sposobów płatności:

  • Przelew - wpłaty należy dokonać na numer rachunku bankowego, widoczny w zakładce "Kontakt". Po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie, rozpoczniemy realizację zamówienia.
  • Pobranie - płacisz gotówką przy odbiorze towaru od kuriera. Ta metoda płatności wiąże się z wyższą opłatą za realizację zamówienia, która wynika z kosztów obsługi płatności przez firmę kurierską.
  • Płatność elektroniczna - najbardziej wygodny i bezpieczny sposób dokonania wpłaty za pośrednictwem Internetu. W naszym sklepie wykorzystujemy system płatności PayU, do którego zostaniesz przekierowany w celu dokonania płatności. Cały proces odbywa się szybko i bezpiecznie – wybierasz swój bank i dokonujesz opłaty.

 
1. Wysyłki odbywają się za pośrednictwem firmy kurierskiej UPS. W szczególnych przypadkach, wysyłka może być zrealizowana w inny sposób na życzenie klienta lub z przyczyn logistycznych, o czym poinformujemy. Realizacja dostawy za pomocą innego przewoźnika może  wydłużyć czas realizacji zamówienia. 
2. Koszt dostarczenia towarów ponosi klient, wynosi on 20zł.
3. Czas dostarczenia produktów za pośrednictwem UPS to najczęściej kolejny dzień roboczy, niezależnie od lokalizacji w obrębie kraju. 


Przejdź do strony głównej
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu