wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Blog
Chmura tagów

Blog

Wyszukaj artykuł korzystając z naszej wyszukiwarki

Dekoracje przestrzeni zewnętrznej

26-02-2023Wyświetleń: 22
altZbliża się lato i oznacza to, że będziemy spędzać o wiele więcej czasu na zewnątrz - szczególnie w ogrodzie, na tarasie czy balkonie. To normalne, że po dłużącej się zimie nasza przestrzeń jest nieco zaniedbana, warto więc poświęcić jej trochę czasu i sprawić, by cieszyła nasze oko przez następne ciepłe miesiące.
Przeczytaj całość

Jak wykorzystać stary kominek

26-02-2023Wyświetleń: 18
altTwój ukochany kominek gliniany uległ uszkodzeniu i nie można w nim już palić? Zamiast go wyrzucać, bo jest stary, popękany, czy połamany, daj mu nowe życie! Możesz zamienić go w ozdobę swojego ogrodu, równie efektowną, co nowy kominek.
Przeczytaj całość

Jesień

26-02-2023Wyświetleń: 22
altJesień – zakochać się w niej można z tak wielu powodów… od szeleszczących liści pod naszymi butami przez przepiękne ciepłe kolory, przytulny wełniany sweter, po ciepło jakie daje otwarty ogień w paleniskach.
Przeczytaj całość

Jesienne porządki w ogrodzie

26-02-2023Wyświetleń: 7
altŚcięte rośliny, oczyszczone z martwych liści gałęzie, wygrabione liście, ogniska z suchych gałązek i liści… Porządne czyszczenie ogrodu pod koniec jesieni jest nadal bardzo powszechne. Ale czy pożądane?
Przeczytaj całość

Jeż

26-02-2023Wyświetleń: 13
altJeż, sympatyczne małe zwierzę pokryte kolcami jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych gatunków naszego klimatu i ulubieńcem zarówno małych jak i dużych. Uwiecznione w licznych opowieściach i bajkach dla dzieci, jest równie popularne wśród motywów dekoracji ogrodowych.
Przeczytaj całość

Kominki gliniane

26-02-2023Wyświetleń: 64
altKominki gliniane są wspaniałym dodatkiem do każdego ogrodu i tarasu, a ich obecność dodaje ciepła i przytulności każdemu miejscu i o każdej porze roku. Ich urok i oryginalność są niepowtarzalne w każdym egzemplarzu, a to dzięki ręcznym zdobieniom, pięknym wzorom i kolorom.
Przeczytaj całość

Marcowe zające i początek wiosny

26-02-2023Wyświetleń: 58
Zając wielkanocnyPowitaliśmy już miesiąc marzec, a to oznacza, że wiosna tuż tuż. Jej zwiastunem są licznie zakwitające rośliny, począwszy od przebiśniegów i krokusów, na przepięknych kwitnących drzewach kończąc. Wiosna to także budzące się do życia zwierzęta. Jednym z nich jest charyzmatyczny zając szarak.
Przeczytaj całość

Mniszek Lekarski

26-02-2023Wyświetleń: 19
altKochamy ogrody i przyrodę, chcemy więc przybliżyć tematy z nią związane.
Przedstawiamy kilka interesujących faktów na temat kwiatu mniszka lekarskiego!
Przeczytaj całość

Mozaika ogrodowa

26-02-2023Wyświetleń: 29
altStyczeń to świetny czas na planowanie wszelkich zmian i przekształceń w naszym ogrodzie. Dodatkowo spędzając więcej czasu w domu ze względu na niesprzyjającą aurę na zewnątrz można świetnie wykorzystać czas na zrobienie czegoś samemu. Naszą propozycją jest stworzenie własnej mozaiki ogrodowej.
Przeczytaj całość

Przytulny ogród zimą

26-02-2023Wyświetleń: 6
altMożemy cieszyć się naszym ogrodem przez cały rok dzięki pewnym zabiegom, które sprawią, że w chłodniejsze dni będziemy równie zadowoleni z przebywania na zewnątrz. W tym roku postarajmy się ożywić tę przestrzeń i uczynić z zimy i mrozu przyjaciela, ocieplając ogród w skandynawskim stylu hygge.
Przeczytaj całość

Wielkanocne dekoracje DIY

26-02-2023Wyświetleń: 26
altWielkanoc zbliża się wielkimi krokami. Piękna wiosna zawitała za oknem, słońce swieci coraz mocniej, z dnia na dzień odsłaniając nowe kolory, pąki i zielone listki. Nasze ogrody budzą się do życia.
Przeczytaj całość

Wieniec na drzwi

26-02-2023Wyświetleń: 6
altJesień czuć już pełną piersią, a poranny mróz przypomina o zbliżającej się zimie. Wieczory stały się dłuższe, pora więc przenieść się w przytulny domowy kąt i zacząć przygotowania do zbliżającego się świątecznego sezonu.
Przeczytaj całość

Wyjątkowa atmosfera dzięki lampionom

26-02-2023Wyświetleń: 9
altLatarnie to świetny sposób na stworzenie wyjątkowego nastroju podczas różnorakich spotkań o każdej porze roku. Niezależnie od tego, czy jest to spotkanie we dwójkę, wśród przyjaciół, nieformalna kolacja, impreza, czy duże planowane przyjęcie.
Przeczytaj całość

Łąki kwietne

26-02-2023Wyświetleń: 26
altŁąki dzikich kwiatów to szczególne miejsca w naturze, które bogato przepełnione są kolorami i zapachami. Nasze emocje i marzenia uwalniają się zawsze, gdy spacerujemy po tętniącej życiem kolorowej łące.
Przeczytaj całość

Kominek gliniany w Twoim ogrodzie

25-02-2023Wyświetleń: 23
altCzy kominek gliniany to odpowiednia opcja dla każdego ogrodu? Jak utrzymać go w dobrym stanie? Czy korzystanie z  kominka glinianego różni się czymś od korzystania z innych kominków ogrodowych? Co należy wiedzieć, czego unikać. o czym nie zapomnieć, jak rozpalać - na te i inne pytania odpowiedź znajdziecie w poniższym artykule. Zapraszamy do lektury!
Przeczytaj całość
Przejdź do strony głównej
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu