Palenisko Paro

Palenisko Paro
Palenisko Paro

Palenisko Paro jest idealnym dodatkiem do przestrzeni zewnętrznej.
Cechuje się ono nowoczesnym wzorem, wyciętym laserowo w stalowym korpusie, który wywołuje niesamowite wrażenia wizualne. 

Dostępność: Dostępny

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 199,00 zł
szt.
  • nowość

Palenisko Brava

Palenisko Brava
Palenisko Brava

Brava jest paleniskiem stalowym bez rusztu do grillowania o największych rozmiarach z gamy palenisk stalowych w naszej ofercie.
Palenisko malowane jest na efekt brązu specjalną, żaroodporną farbą, a jego średnica to aż 80cm.
Brava ma masywny wygląd, dzięki pełnym bokom bez otworów, a jego słuszny rozmiar pozwoli na wygenerowanie sporej ilości zebranych wokół niego ludzi.
Palenisko Brava posiada w zestawie pokrywa z siatki stalowej, pozwalającej na przenikanie przez nią ognia, wyłapując jednocześnie iskry, które mogą stanowić potencjalne niebezpieczeństwo.

Palenisko ogrodowe Brava posiada cztery uchwyty boczne, ułatwiające przenoszenie go w dowolne miejsce, gdzie mamy ochotę usiąść przy ogniu i cieszyć się wieczornym spokojem, bez uporczywych insektów i dokuczającego nieraz chłodu.

Dostępność: Dostępny

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 849,00 zł
szt.
  • nowość

Palenisko Ruga

Palenisko Ruga
Palenisko Ruga

Podstawa misy paleniskowej to masywny element, oferujący miejsce na składowanie szczap drewna, aby uniknąć konieczności oddalania się od centralnego punktu wokół którego gromadzą się domownicy oraz zaproszeni goście, w celu doniesienia paliwa, by dłużej cieszyć się ogniem i ciepłem od niego bijącym.

Palenisko posiada kwadratową misę wykonaną ze stali i z tego samego materiału stworzono także podstawę. Oferuje widok płomieni palącego się drewna z każdej strony, dzięki otwartemu palenisku. 

Dostępność: Dostępny

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 539,00 zł
szt.
  • nowość

Łabędź

Łabędź
Łabędź

Seria zwierząt realistycznych przyciągnie uwagę wszystkich, którzy znajdą się w Twoim ogrodzie lub we wnętrzu Twojego domu.

Ich wygląd jest bardzo przekonujący, co powoduje, że stanowią one świetną dekorację każdej przestrzeni zewnętrznej.

Stanowią idealną dekorację do postawienia przy kominku lub w dowolnym miejscu w domu - na stole lub podłodze.

Łabędź jest ręcznie wykonany w całości z metali i polakierowany jest na naturalne kolory, aby jak najdokładniej oddać wygląd prawdziwego ptaka.

Dostępność: Dostępny

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 149,00 zł
szt.
  • nowość

Kominek Lumbre Large

Kominek Lumbre Large
Kominek Lumbre Large

Kominki gliniane w naszej ofercie są wykonywane ręcznie, z wykorzystaniem tradycyjnych technik. Szeroki wybór dekoracji, od tradycyjnych do nowoczesnych oraz ręcznie wykonane dekoracje sprawiają, że są one obiektem zainteresowania i tematem do rozmowy w każdym ogrodzie, w którym zagoszczą.

Kominek Lumbre, to kominek o jasnej, niemal pastelowej kolorystyce, wprowadzający odrobinę rozrywkowego nastroju do przestrzeni zewnętrznej.
Gliniany kominek ogrodowy Calido ma 95cm wysokości i stoi na stalowych nogach.

Może być wykorzystywany jako piecyk do ogrzewania oraz odstraszania insektów, dzięki generowanemu ciepłu i naturalnym spalinom ze spalania drewna lub brykiety, będąc przy tym wszystkim estetyczną dekoracją przestrzeni ogrodowej.

W glinianych kominkach ogrodowych najlepiej jest palić drewnem, choć można też użyć brykietu. Można także użyć gotowego paliwa, dostępnego na naszej stronie.
W zestawie jest pokrywka przeciwdeszczowa, a w zakładce AKCESORIA oferujemy również odpowiednie pokrowce na kominki gliniane oraz specjalny impregnat do gliny, aby kominek służył przez jak najdłuższy czas.

Dostępność: Dostępny

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 579,00 zł
szt.
  • nowość

Kominek Sierra Jumbo

Kominek Sierra Jumbo
Kominek Sierra Jumbo

Kominki ogrodowe to skuteczny i bardzo estetyczny sposób na zapewnienie ciepła wszystkim tym, którzy uwielbiają spędzać czas na zewnątrz, w ogrodzie lub na tarasie.

Kominek ogrodowy Sierra Jumbo, to kominek o imponujących rozmiarach (130cm i 50cm średnicy), którego korpus, nogi oraz komin odprowadzający spaliny wykonano w całości z żeliwa.
Posiada on spore palenisko wraz z dużymi, siatkowymi drzwiczkami, przez które widoczny jest palący się ogień.
Kominek wyposażony jest również w kratkę do grillowania, dzięki czemu można z jego pomocą przyrządzać potrawy.

Ciepło oraz spaliny z palącego się drewna w naturalny sposób pomogą się pozbyć natrętnych insektów, a sam kominek można przenosić w miejsce, gdzie akurat jest potrzebny.

W zestawie narzędzie do otwierania drzwiczek oraz pokrywka przeciwdeszczowa.
W kominkach ogrodowych powinno się palić drewnem lub brykietem.
W zakładce AKCESORIA oferujemy także pokrowce na nasze kominki oraz gotowe paliwo.

Dostępność: Dostępny

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 1 099,00 zł
szt.
  • nowość
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl