Wysyłka kominków meksykańskich

Kominki meksykańskie / gliniane to produkt o specjalnych wymaganiach w kwestii transportu.

Zazwyczaj są one dość starannie zabezpieczone na potrzeby transportu poprzez wkładki styropianowe, lecz mimo to nieostrożne obchodzenie się z kartonami, w które są one pakowane może skutkować uszkodzeniem ich zawartości. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w wysyłce kruchych towarów i z tego względu aby zapobiec rozbiciu ogrodowych kominków ceramicznych w transporcie, wdrożyliśmy następującą procedurę dostaw:

1. Wszelkie produkty, a zwłaszcza kominki meksykańskie wysyłamy wyłącznie z naszego magazynu w Polsce.

2. Korzystamy z usługi kurierskiej Pocztex z dopłatą za ręczne sortowanie paczek i oznaczeniem "uwaga szkło".

3. Korzystamy z dodatkowego ubezpieczenia przesyłek w razie uszkodzenia kominków glinianych w transporcie.

Powyższa procedura powoduje, że kominki ceramiczne dojeżdżają na miejsce w całości, a w razie wystąpienia uszkodzeń można liczyć na sprawne przeprowadzenie procesu reklamacyjnego i szybkie rozwiązanie problemu przez naszą firmę. Z uwagi na specyfikę produktu, gwarantujemy, że wysyłki do naszych klientów nie są realizowane z magazynów znajdujących się poza granicami kraju.

Wysyłka produktów z ręcznym sortowaniem oraz dodatkowym ubezpieczeniem jest o wiele droższym trybem niż zwykłe przesyłki kurierskie i dlatego koszt wysyłki kominków meksykańskich oraz paczek wielkogabarytowych jest zwiększony w zamian za gwarancję najlepszego trybu dostarczenia produktu oraz pomoc w rozwiązaniu ewentualnych problemów związanych z transportem.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl