Realizacjia zamówień

Po złożeniu zamówienia otrzymasz automatyczny e-mail systemowy z potwierdzeniem zakupu. W tym momencie zamówienie przekazywane jest do realizacji. Statusy zamówienia będą wysyłane w wiadomościach email na podany przez Ciebie w zamówieniu adres. 

Termin wysyłki wynika z dostępności produktów oraz wybranej formy płatności. Za wyjątkiem szczególnych przypadków, wysyłki realizujemy zawsze za pośrednictwem kuriera UPS.

Kurier UPS powinien dostarczyć paczkę do dowolnej lokalizacji w Polsce w kolejny dzień roboczy po jej nadaniu, jednak po przekazaniu paczki kurierowi, faktyczny czas dostawy jest od nas niezależny.

Gdyby produktów nie było na stanie lub nastąpiłyby opóźnienia w realizacji, zawsze podejmiemy próbę kontaktu, aby wyjaśnić przyczynę opóźnienia.

Dostępność produktów

Robimy wszystko, co w naszej mocy, aby prezentowane w sklepie produkty były fizycznie dostępne. W przypadku konieczności zamówienia towaru u naszego dostawcy, realizacja zamówienia może się wydłużyć, o czym niezwłocznie poinformujemy. Dołożymy wszelkich starań, aby informacje o takiej ewentualności były przejrzyste lub możliwie szybko przekazywane naszym klientom.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl